HAKKIMIZDA

Hakkımızda
A+ A- 

HAKKIMIZDA

Arc Vinc 2008 yılında Türkiyede vinc sektörüne ilk adımını atmıstır.
Mehmet ARICI önderliginde kurulan firmamız uzman personeli ile vinç sektöründe profesyonel kuruluşlardan biri haline gelmistir.

Dinamik, tecrübeli ve uzman teknik kadrolarıyla; çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, modernize vincleriyle hizmet vermektedir. 
Arc Vinç, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile vinc sektörünün seçkin şirketlerinden biridir. 
Özellikle, operatörlerinin tarafında uzmanca çalısmaları,ve işin temiz kaliteli zararsız yapılması müşterileri daha çok memnun etme yolunda ilerlemekteyiz. Firmamızın sağladığı vinç,forklift ve mobil vinç olanağı ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.
Firmamız 10'un üzerinde farklı içeriği bünyesinde barındırmakta, Konya Sanayisine büyük katkıda bulunan firmamız her zaman kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.Hizmette sınır yoktur politikası ile yoluna devam eden ARC VİNÇ herzaman güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.


MİSYONUMUZ
Sürdürülebilen başarıların devamı için sürekli ve iz bırakıcı değerler  yaratabilen, ülkemizde ve uluslar arası platforumlarda saygınlığı ve etkinliği ile tamamen ‘’ lider ve öncü bir kuruluş olmak’’ vizyon anlayışı ile yarınlara bakıyoruz.

VİZYONUMUZ
Faaliyet alanlarımızda teknolijik gelişmeleri  ve yenilikleri takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile beklentilerin üstünde çözümler üretmeyi, tüm iştirakcilerimizle  ilişkilerimizi sürekli kılmayı, çalışan gelişimini kurumsal gelişimimizin temeli olarak görmeyi, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinci ile davranmayı, iş etiği  ilkelerine saygılı olmayı  ve bağlı kalmayı görev olarak adlediyoruz.

Şirketimiz; mutlak kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle birlikte nitelikli ürünleri en iyi fiyat avantajlarıyla birleştirerek sektöründe haklı liderliğini devam ettirmeyi ve kaliteden vazgeçmeyen kaliteli müşteri portföyünü arttırmayı hedeflemektedir.YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER

ARA